פרגולות זכוכית

בשנים האחרונות הפכו הפרגולות לתופעה כלל עולמית, יותר ויותר דירות מכל הסוגים – רוכשים סוככים איכותיים על מנת להפוך את המרפסת למקום נוח יותר. הרעיון של פרגולה זכוכית הפך להיות עם השנים אחד הטרנדים המבוקשים ביותר, בעיקר בגלל המראה שלהם אשר משדר יוקרתיות – והופך את המרפסת או הגינה שלכם למקום מעוצב בעקר בזכות הפרגולה. פרגולות אלומיניום הפכו להיות בנאליות, והלקוחות מחפשים דרך להיות ייחודיים – ולכן אנו מציעים לכם פרגולות זכוכית איכותיות אשר עשויות מזכוכית חזקה שלא מהווה נזק או סיכון כלל. גם בעת בחירה של פרגולות מן הסוג הזה, עליכם לבצע בחירה שקולה – פרגולות זכוכית יכולות להגיע במגוון רחב של צורות וסגנונות ולכן גם פה השיקול של העיצוב תופס מקום מרכזי.

סוכך זכוכית מסילות

פרגולות זכוכית בעלת מסילות

פרגולות זכוכית במרפסת – האם זה מסוכן?

החשש העיקרי לפני רכישת פרגולות העשויות זכוכית, זה שמא הם עלולים לעשות נזק או להתנפץ. אנו בחברת "סוככי תבל" מציעים לכם פרגולות זכוכית שאינן מהוות שום סכנה, הזכוכית שאיתה אנו מייצריםכל פרגולה זכוכית היא חזקה במיוחד – ועמידה בפני כל סכנה או תנאי של מזג האוויר. כך שאם אתם מחפשים סוכך שמש למרפסת שלכם, שיהווה לכם אפשרויות אין סופיות מבחינת המראה החיצוני – וישדר יוקרתיות ורמת עיצוב גבוהה במיוחד הבחירה שלכם חייבת להיות באופציה של פרגולות זכוכית. גם כאן כמו בשאר הסוככים, תקבלו אצלנו ליווי צמוד של מיטב המומחים בתחום, על מנת שביחד איתם תוכלו לעשות את הבחירות הנכונות בכל הקשור אל סוכך זכוכית למרפסת או לגינה שלכם.

פרגולות זכוכית בגינה – מגנות מפני השמש

הדעה הרווחת בקרב הציבור היא כי פרגולות העשויות מזכוכית, אינן מגנות מפני השמש באותה רמה כמו פרגולות רגילות. אך אנו בחברת "סוככי תבל" מציעים לכם פרגולות זכוכית שניתן לשלבן ביחד עם סוככים מתקפלים – וכך להרוויח את היתרונות של שתי הסוככים יחדיו. מצד אחד תקבלו את ההגנה מפני השמש של הסוכך המתקפל אך מצד שני את המראה החיצוני המרשים של פרגולות זכוכית אשר הופכות את הגינה שלכם למקום שנראה ברמה גבוהה יותר. אנו מציעים שילובים רבים, כל זאת על מנת להגדיל את האפקטיביות הטמונה בכל סוג של פרגולה. ביחד עם אנשי המקצוע המנוסים שלנו, תוכלו לקחת פרגולות זכוכית רגילות – ולהעמיד אותם בדיוק בסטנדרטים שלכם.

פרגולות זכוכית בבית – השתמשו בהם במידה הנכונה

לעיתים ישנה את הדעה כי ככל שיהיו יותר פרגולות וסוככים בבית, כך ההגנה מפני השמש תגדל – אך לא זה המצב. פרגולה אחת יכולה לעשות עבודה אידיאלית, במידה והיא תהיה מוצבת במקום הנכון ובמימדים הנכונים. פרגולה זכוכית מסוגלת לתת לכם הגנה מפני השמש, מבלי להציב עד פרגולה העשויה זכוכית בצמוד אליה – המינון הוא חשוב במיוחד כאשר מחליטים להציב פרגולות בבית, הרי אסור לכם להעמיס על המרפסת שלכם. אתם לא חייבים לשים מרקיזה מתקפלת שהיא הליכה על בטוח ברוב המקרים – פרגולות זכוכית במידה ובאופן הנכון מסוגלת להשיג את כל האלמנטים של פרגולה רגילה. אנו בחברת "סוככי תבל" מספקים עשרות פרגולות העשויות זכוכית מידיי יום לעשרות לקוחות שונים. כל לקוח מקבל את היחס המיוחד על מנת שההתאמה בין הפרגולה למרפסת או לגינה שלו תהיה מושלמת. כל מה שעליכם לעשות זה להרים את הטלפון, להתקשר אל אחד הנציגים שלנו שעומדים לרשותכם – והצעת המחיר המשתלמת ביותר תגיע אליכם בתוך זמן קצר עם ההתאמה המושלמת לבית שלכם.