פרגולות אלומיניום

החלטתם להעניק לחצר ביתכם מראה מרשים יותר. אתם מעוניינים ליצור משטח מוצל, מבלי לפגוע במראה החצר. אתם מבקשים פתרון הצללה איכותי ועמיד, שלא ידרוש מכם התעסקות בתחזוקתו השוטפת. אתם צריכים פרגולה.

האם שמעתם על פרגולות אלומיניום?

אתם בוודאי מכירים את פרגולות העץ המסורתיות. פרגולות אלו חשופות לפגעי מזג האוויר, הגורמים לבלאי מהיר של העץ. הקורות משנים את צורתם בגלל חדירת מים – גשם, או עקב חום רב – קרינת השמש. העץ נסדק, ואף מאבד מצבעו. עץ מטבעו עלול להיות מותקף על ידי מזיקים, ולהתפורר. ואם אתם אנשי איכות הסביבה, הרי שאתם חסים על יערות הגשם שנכרתים בכדי לספק עץ להתקנת הפרגולות. אלו בעצם הסיבות שעד היום נמנעתם מהתקנת פרגולה בחצר הבית שלכם.

הפתרון למאווייכם הן פרגולות אלומיניום.

פרגולה חשמלית אלומיניום הן האמינות והאיכותיות מבין הפרגולות הקיימות. במחיר סביר, תוכלו לקבל פרגולה באיכות מעולה, בצבעי עץ, אשר תחזיק מעמד בתנאי מזג האוויר של ישראל.
פרגולות אלומיניום מותאמות לטכניקות חדישות, המאפשרות לשנות את כיוון הסרגלים ואת צפיפותם ולקבוע את כמות קרינת השמש שתחדור לשטח המוצל. הסרגלים מותאמים לקליטה וניקוז של מי גשם.
אצלנו תקבלו פרגולות אלומיניום מחומרי הגלם האיכותיים ביותר המקובלים בענף. אנו בחברת סוככי תבל עושים שימוש בפרופילי אלומיניום (לא בפח אלומיניום), צבועים בצביעה אלקטרוסטטית בתנור, בגוונים שונים, מצבע טבעי, ועד כל צבע אחר ואפילו טקסטורת עץ טבעי.

ומה עם ההתקנה?

פרגולות אלומיניום, מותקנות על ידינו במינימום של זמן, תוך יצירת מסגרת מלבנית מעל השלבים, והקניית מראה מושלם ואלגנטי, מבלי שיראו החיבורים. היכנסו אלינו ובחרו את פרגולת האלומיניום שלכם.

פרגולות אלומיניום משמשות בד"כ למרפסות שמש, או שהן מונחות על פרגולות הבטון הנפוצות או עם עמודים או עמודי תלייה.

יתרון פרגולות האלומיניום על פרגולות העץ הוא שאין צורך בטיפול כלשהו בשום שלב והשלבים אינם "נשרפים" או דוהים מן השמש הקופחת.

אנו משווקים ומתקינים פרגולות אלומיניום איכותיות מכל הסוגים.

יתרון הפרגולה החשמלית הוא שניתן לברור את כמות האור עד 95% וכן את  זווית הפתיחה עד 160 מעלות.

כמו כן הפרגולה משמשת כמסתור בחורף באטימה של  עד 97% כך שהפרגולה המסתבסבת נחשבת כקירוי אולטימטיבי במקום פרגולה קבועה או סוכך מתקפל.

יתרון נוסף: ניתן לבצע את פרגולות האלומיניום בכל גוון שתבחרו (מתוך קטלוג צבעי RAL).

פרגולה חשמלית מאלומיניום המותקנת בבית משותף

פרגולה מאלומיניום חשמלית במצב פתוח

פרגולה חשמלית "צפה"

פרגולה חשמלית מדגם אוסטרליה

פרגולה חשמלית מאלומיניום ומסכי גלילה בהיקף

מסכי גלילה בחזית פרגולה חשמלית מאלומיניום

פרגולה אוסטרלית מאלומיניום

פרגולה חשמלית מאלומיניום מדגם אוסטרליה

פרגולה חשמלית מאלומיניום "צפה" (ללא עמודים)

פרגולת אלומיניום חשמלית בשילוב יחידה קבועה

פרגולה מאלומיניום חשמלית

פרגולה חשמלית מאלומיניום מותקנת מעל פרגולת בטון

פרגולה חשמלית בגוון מיוחד (לא קיים בקטלוג הral)

פרגולה חשמלית מאלומיניום

פרגולה חשמלית

פרגולה חשמלית מאלומיניום מחולקת ל 2 שדות

מסכים בחזית פרגולה חשמלית מאלומיניום

מסכי גלילה בחזית הפרגולה החשמלית

 • מפרטים טכניים

מפרט פרגולה חשמלית מאלומיניום דגם אוסטרליה

 

יתרונות של פרגולות ומה חשוב לדעת

קיימים פתרונות רבים לנושא ההצללה במרפסות בחצרות הבתים, על הגג, החניון, או במרפסות בדירות בממוקמות בבניינים, חשוב למצוא את הפתרון המתאים ביותר למיקום זה או אחר כדי ליהנות מהפרגולה לאורך שנים רבות.

הכלל הראשון הוא לבחור חברה בעלת ידע וניסיון רב בהקמת סוגים שונים של פרגולות, חברה בעת מוניטין של שנים רבות הצועדת עם הזמן, המשתמשת בתהליכי הייצור בחומרים איכותיים והכוללת צוותים מקצועיים העוברים השתלמויות מעת לעת בארץ ובחו"ל. כך בונים פרגולות בשיטות טכנולוגיות חדשניות ויוצרים מוצר איכותי לרווחת הלקוחות המרוצים.

יתרונות של פרגולות

 • הפרגולה בנויה מפרופילי אלומיניום ומסגרת אלומיניום המאגדת אותם ומאפשרת ישיבה בשטח מוצל כשקרני השמש אינן חודרות ואינן מסנוורות את האנשים הנמצאים במרפסת.
 • בשנים האחרונות, בונים פרגולות מאלומיניום, בצורות שונות כמו פרגולות צפות (ללא עמודים) פרגולות על עמודים, פרגולות אלומיניום קבועות, פרגולות חשמליות, פרגולות מסתבסבות ועוד.
 • רוב סוגי האלומיניום אינם מושפעים מתנאי מזג האוויר המשתנים כמו גשם וחום כבד, ולכן נחשבים כחומרים יציבים ומתאימים מאד לפרגולות. קיימים כמה סוגים של פרופילי אלומיניום המותאמים לצרכי הלקוחות ובעת ההתקנה משלבים בהם חיבורים מברזל אל חלד כך שלא יהיו בעיות של חמצון או חלודה.
 • שיטת הבניה של פרגולות מאלומיניום היא קלה ומזכירה משחק בלגו, כך אפשר לחבר בין פרופילי האלומיניום בדרך פשוטה, וגם לפרק אותם במידת הצורך לצרכי ניקיון או שינויים.
 • משקלו של האלומיניום המשמש לפרגולות הוא קל יחסית ויתרון זה מקל על עבודת ההתקנה גם במיקומים גבוהים כמו גגות.
 • הפרגולה היא חלק מהבית ולכן גם משויכת אליו עיצובית. אפשר לצבוע את פסי האלומיניום בצביעה אלקטרוסטטית בגוונים שונים, או בצבע חום המשווה לפרגולה מראה פסטורלי מעץ.
 • התחזוקה של הפרגולה היא קלה מאד, יש לצבוע אותה אחת לשנה, רצוי לקראת עונת הקיץ שבה השמש יוקדת בחוזקה.
 • כוונון נכון של סרגלי הפרגולה יאפשר לדיירים ליהנות מהפרגולה גם בתנאי מזג אוויר משתנים, כך אפשר לסגור את השטח באופן הרמטי כדי להימנע מנזקי הגשם, ולפתוח את השטח בימים נעימים כך שאור השמש יחדור פנימה ויחמם את הבית.
 • בפרגולות החשמליות המונעות על ידי בקר או שלט רחוק, אפשר לקפל את מלוא חלקי הפרגולה לפיר שנחצב מראש בקיר או לשנות מעת לעת את מיקום הרפפות על פי נוחות הדיירים.
 • בבתים חכמים אפשר להתקין חיישנים המנתבים את מיקום הסרגלים בשעות מסוימות באופן קבוע על פי הזמנים הידועים מראש של קרינה חזקה של השמש, רוחות וכו' .

 פרגולות אלומיניום

מה חשוב לדעת על פרגולות?

 • החל משנת 2014 , אפשר להקים פרגולה ללא היתר בניה וכך נחסך כל ההליך הבירוקרטי מול הרשויות המוניציפליות שעיכב במקרים רבים את תהליך הקמת הפרגולה.
 • בעבר הותקנו בעיקר פרגולות מעץ, שהתבלו עקב תנאי מזג האוויר לאחר פרקי זמן קצרים בשנים האחרונות המגמה היא להתקין פרגולות מאלומיניום בגדלים שונים ובאפשרויות ייחודיות וכך נשמרת הפרגולה למשך שנים רבות.
 • אם ביתכם ממוקם באזור החוף הסמוך לים, חשוב להתקין פרגולה מאלומיניום איכותי יותר מהסטנדרט כדי למנוע קורוזיה המשפיעה מאד על הבתים במיקומים הללו.
 • גם אם מדובר בגודל לא סטנדרטי של מרפסת, צוות המהנדסים שלנו ימצא פתרונות ייחודיים המתאימים לצורך ויציעו פרגולה בטיחותית גם למטרה זו.
 • בתכנון נכון של הפרגולה, אפשר ליהנות מאור טבעי ברמה של 95% , ומזווית פתיחה עד 160 מעלות. שני האלמנטים הללו יוצרים נוחות מרבית לדיירי הבית.
 • חשוב לוודא טרום ההתקנה כי חומרי הגלם קיבלו אישור של מכון התקנים והם עמידים בפני פגעי מזג האוויר לאורך זמן.
 • פרגולה מסתבסבת היא הקירוי המוצלח ביותר לאטימה כמעט הרמטית של שטח המרפסת. בהליך ההתקנה של הקירוי, מתקינים גם מרזבים עבור מי הגשם ויוצרים גומחה עבור המנוע כך שהוא יהיה מוסתר מהעין, לא ייראה ובעיקר לא יישמע.
 • אנו מייבאים חומרי גלם בעלי תקן בין-לאומי מהחברות האירופאיות שהן המובילות בעולם בתחום זה.
 • פרק הזמן שעבורו ניתנת האחריות על הפרגולות נע בין שלש לשבע שנים.
 • חשוב להשתמש בבדים עמידים בעלי תכונות מהותיות כמו עצירת קרני השמש uv והגשמים
 • התקנת פרגולה איכותית יוצרת התייעלות אנרגטית, חיסכון בהוצאות החשמל והשימוש באנרגיה כמו מזגן.
 • פרגולה יפה, מעניקה צביון מיוחד לבית ומעלה את ערכו הכספי.