מתי מומלץ להתקין רשת צל

אוגוסט 1, 2018 על ידי ב סוככים - מאמרים סגור לתגובות על מתי מומלץ להתקין רשת צל

רשת צל מהווה את המרכיב המושלם לכל גינה, היות והיא יוצרת את ההבדל בין ישיבה נעימה ונינוחה בגינה, לבין שמש בעיניים ותחושת חום וחוסר נינוחות. התקנה של רשת צל יכולה להפוך את הגינה שלכם למקום שכיף לשהות בו, לשחק עם הילדים או אפילו סתם לנוח בתוך הבריכה המתנפחת, גם כאשר השמש נמצאת במרכז השמים. החופש הגדול כבר פה, ורוב ההורים לא יודעים מה לעשות עם הילדים שלהם בסופי שבוע. הרי לא ניתן לנסוע לים, לבריכה או לכל אטרקציה אחרת כל שבוע מחדש, לכן יש צורך למצוא דרכים חדשות לשעשע את הילדים. מי שזכה לגור בבית פרטי, יכול ליהנות מגינה או חצר, שניתן להסב אותה למגרש משחקים. ניתן למשל להתקין במקום מגלשה עבור הילדים, לארגן להם בריכה מתנפחת, מתקנים מתנפחים או כל אטרקציה אחרת שתוכל להעסיק אותם במשך שעות, ולהפריד אותם מהמסכים. אך על מנת שתוכלו לעשות זאת בראש שקט, יש צורך קודם כל להתקין רשת צל גדולה ואיכותית בגינה.

רשת צל – מתי ולמה כדאי להתקין אותה?

כאמור, מדובר על הפתרון המושלם עבור כל מי שרוצה ליהנות מגינה מוצלת ונעימה לשהייה, ללא שום תלות בתנאי מזג האוויר. הרשת מספקת צל לכל הגינה, יכולה להוות את הפתרון המושלם כדי להוציא את הילדים לאוויר הפתוח, לארח חברים ומשפחה בגינה או סתם ליהנות משכיבה בערסל, מבלי לדאוג לקרני ה – UV המסוכנות של השמש. חשוב לציין שאומנם הרשת מגינה מפני השמש, היא אינה חוסמת את כניסת האוויר, כך שנוצר מצב של אזור מוצל, נעים וקריר יותר. הרשת גם מגינה על כל מי שיושב תחתיה מפני עלים, לכלוך וכל דבר אחר שיכול לעוף עם הרוח. היא שומרת על גינה נקייה, ולכן מומלץ להתקין אותה ברגע שמתחיל הקיץ.

מה כדאי לדעת לגבי רשת צל?

מעבר לכל המעלות השונות של רשתות הצל, יש צורך להזכיר יתרון נוסף שהיא מעניקה – סימון טריטוריה. היום ניתן למצוא לא מעט בתים בעלי גינה משותפת, כך שכל מי שקנאי לפרטיות שלו ורוצה להימנע משכנים חטטניים או עוברי אורח לא קרואים, מוזמן להתקין רשת צל שתעשה את העבודה הזאת במקומו. רשת הצל מראה לשכנים מהו השטח הפרטי שלכם, היא מבדילה בין הגינה או החצר שלכם, לזו של השכנים ומונעת מצבים לא נעימים. מעבר לכך, הרשת מספקת מידה מסוימת של פרטיות, דבר שיכול להיות חשוב במיוחד לאנשים שאוהבים את המרחב הפרטי שלהם. חשוב כמובן לבחור ברשת איכותית ומקצועית, המגיעה מחברה מוכרת וידועה באיכות והעמידות של המוצרים שלה. חברת סוככי תבל, עוסקת בתחום מזה שנים ומציעה ללקוחותיה מגוון רחב של פתרונות הצללה שונים. החברה יכולה לייעץ לכם לגבי רשת הצל שמתאימה לכם, הגודל האידיאלי לגינה שלכם וכמובן למכור לכם אך ורק מוצר איכותי שלא יתפורר תוך זמן קצר.

לסיכום, רשת צל הינה מוצר חשוב, שיכול לשדרג את חווית השהייה בכל גינה ובכל חצר. הרשת מספקת מכסה חשוב מפני קרני השמש הלוהטות, היא מאפשרת מעבר של אור ואוויר, ולכן אידיאלית לקיץ הישראלי. מדובר על פתרון הצללה זול וזמין, שכל אחד יכול להרשות לעצמו. הרשת עצמה עשויה מחומר פלסטי בעל צפיפות משתנה. מומלץ לרכוש רשת בעלת צפיפות של 70 – 90 אחוז, על מנת להבטיח מצד אחד מעבר של אוויר, אך מצד שני לוודא הרשת תחסום את קרני השמש המזיקות. פערי המחיר הינם גדולים, אך חשוב להשקיע במוצר איכותי שלא יתפורר תוך כמה שבועות.

מצטערים, אין אפשרות להשאיר תגובה.