יתרונות ושימושים של הסוכך המתקפל

יוני 4, 2018 על ידי ב סוככים - מאמרים סגור לתגובות על יתרונות ושימושים של הסוכך המתקפל

בעת שיש ברשותכם מרפסת או חצר, ברור לכם כשמש שאתם רוצים לשלב סוכך שיהפוך את השהות שלכם לנעימה יותר. כיום מוצעים לכם כמה סוככים שונים לשילוב במרפסת או בחצר, כאשר אחד הסוככים המבוקשים ביותר הוא הסוכך המתקפל. רגע לפני שאתם עושים את הבחירה שלכם, חשוב שגם אתם תדעו כי ישנם שני סוגים עיקריים של סוככים – אלו המתקפלים כאמור אך גם אלו הקבועים. במה בוחרים? עליכם לאפיין את הצורך שלכם ורק לאחר מכן להבין איזה סוכך הוא זה המתאים לכם ביותר. לכל סוכך מכל סוג ישנם יתרונות שונים, וכעת לפניכם היתרונות המובילים של הסוכך המתקפל:

כשמו כן הוא: מתקפל

בעוד סוככים קבועים הם סוככים שבמידה רבה עליכם להתאים עצמכם אליהם שכן הם קבועים, עם הסוכך המתקפל אתם יכולים לקבוע בכל רגע נתון את מידת ההצלה או הקירוי בה אתם דורשים. שימו לב כי בעת שאתם בוחרים בסוכך הקבוע, עליכם לקבוע מראש את מידת ההצללה, כך שאין כל מקום לגמישות ודניאמיות לאורך השימוש. כאן המקרה הוא שונה לחלוטין, כך שאתם יכולים בהתאם לעונה ולשעה ביום לשלוט במידת ההצלה או הקירוי הרצויה. בעוד ישנם ימים בהם תהיו מעוניינים בהגנה מלאה מפני השמש, ישנם ימים שהיא דווקא תהיה אורחת רצויה בחצר שלכם – כך שאתם אלו המחליטים מה נדרש לכם בכל רגע נתון.

קשה לכם להחליט מהי מידת ההצלה הרצויה? זה הסוכך בשבילכם

לעתים, הבחירה בסוכך המתקפל הינה הבחירה הטבעית והקלה ביותר – זאת במקרה בו אינכם יכולים לצפות מראש מה דפוס השימוש שלכם. ישנם אלו שיודעים לאפיין מראש את הצורך שלהם ברמה כזו שהם יודעים להגיד מהי מידת ההצלה או הקירוי הנדרשת על ידם. במקרים שכאלו, אכן ניתן להסתפק בסוכך הקבוע ולהתקין אותו, כאשר הוא גם מגלם בתוכו יתרון של עלות זולה יותר. מנגד, אם אתם לא יכולים לקבוע במעמד ההתקנה האם הסוכך יהיה פתוח או סגור לרוב, כדאי שתלכו על הסוכך המתקפל. אינכם מחוייבים לברית מסוימת עם הסוכך, כך שכל האפשרויות נותרות בפניכם פתוחות.

קיץ, חורף, סתיו, אביב

כאמור, החיסרון של הסוכך הקבוע הוא שהוא נשאר קבוע ולא ניתן לשנות את מיקומו. באופן זה, אתם אומנם מוגנים ממי הגשם, אך באותה מידה גם נמנע מכם כל מגע עם קרני השמש שלעתים יכולות להיות נעימות וחיוניות, כמו גם תאורת המרפסת או החצר שנפגעת במידה. הסוכך המתקפל מתאים עצמו לכל עונה בשנה, כך שהוא יכול מצד אחד להגן עליכם אך גם לחשוף אתכם בעת שאתם מעוניינים. כך לדוגמא עם עונת הסתיו או עונת האביב שבהן תרצו להגיע במגע עם השמש, כך שהסוכך שלכם יוכל להתקפל בהתאם לשינוי מזג האוויר.

עם הסוכך המתקפל אינכם צריכים לעבוד קשה!

לא מעטים אלו שבוחרים בסוכך הקבוע מהסיבה שהם לא רוצים להעסיק עצמם בפתיחה או סגירה של הסוכך. כמו כן, ישנם המון אנשים מבוגרים החוששים שיהיה עליהם להפעיל כוח פיסי לטובת פתיחה וסגירה של הסוכך, אך דעו שלא כך הדבר, לא עוד: כיום ניתן ליהנות ממנגנון פתיחה וסגירה חשמלי, כך שכל הנדרש מכם הוא ללחוץ על כפתור בלבד שידאג לפריסה נוחה של הסוכך. כידוע, התפעול הידני אכן מצריך הפעלת כוח פיסי, תוך שהוא גם יכול לקחת לא מעט זמן. דעו כי עם הסוכך המתקפל שלכם אתם זוכים באיכות חיים של ממש – כאשר הפתיחה והסגירה הינם קלים משתוכלו לדמיין.

מצטערים, אין אפשרות להשאיר תגובה.