פתרונות הצללה

חושבים שיהיה נחמד לשבת ולקרוא ספר בגינה אך השמש הקופחת גורמת לכם לוותר על הרעיון במהרה? אוהבים לשבת ולנשום אוויר צלול בחורף אך הקור והגשם לא מאפשרים לכם לעשות זאת? אין לכם מה לדאוג – אצלנו בסוככי תבל תוכלו ליהנות מאפשרויות של פתרונות הצללה נהדרים אלה על ידי פרגולות אלומיניום. אם אתם חוששים שהמרפסת שלכם או הגינה שלכם קטנה מדי לפרגולה דעו לכם שעל ידי פרגולות אלומיניום תלויות ניתן יהיה להתאים גם לכם פרגולה שתגשים את החזון העיצובי שלכם.

פתרונות הצללה חכמים

 

פרגולות – עמידות יותר

פרגולות אלומיניום אינן נחשבות רק כיפות הן גם שימושיות מאוד ומדוע? ובכן, אם בפרגולות העשויות מעץ אנו צריכים לדאוג בכל תקופה לצבוע אותן מחדש על מנת שצבען לא ידהה ולערוך להן כל מיני טיפולים בכדי לוודא שהעץ ישאר איכותי, הרי שפרגולת אלומיניום איננה מטריחה כל כך את בעליה. פרגולות אלומיניום נחשבות כעמידות ונוחות הרבה יותר. לצד יתרונות אלו יש את יתרונות המחיר. אנו בחברת סוככי תבל מעניקים לקהל לקוחותינו פתרונות הצללה עם מחירים הוגנים ומשתלמים אך בלי שום קשר לכך מחירי העץ בעולם ממשיכים לטפס מעלה ככול שהזמן עובר ולכן, פרגולות מעץ לא נחשבות כקשות יותר לטיפול הן גם יקרות הרבה יותר.

כמו כן, במידה ומדובר על משטח קטן ואתם חוששים שלא תוכלו להציב בו פרגולה, אנו העוסקים בתחום סוככים ופרגולות למעלה מכשלושים שנה ומובילים בתחומנו, מבטיחים לכם לא רק עיצוב מקסים אלא גם פתרונות הצללה חכמים כאשר אחד הפתרונות הטובים ביותר כיום הינו פרגולות אלומיניום תלויות. מדובר על פרגולות המעניקות בשל כך הצללה מלאה לבעליהן ועל ידי שילוב הפרגולות התלויות והפיכתן לחשמליות ניתן לקבל אטימות מלאה בחודשי החורף וכן גם בחודשי הקיץ.