פרגולות

 

אם אתם עוסקים בעיצוב – המאמר הזה בדיוק בשבילכם.
כיום במאה ה-21, ניתן למצוא בעלי מקצוע רבים לצד גם אנשים חובבנים העוסקים במקצוע עקב אהבתם אל התחום. עם זאת, מעט מהם מביאים אל תחום העיצוב חדשנות. על כך אתם יכולים להסכים איתי – פעמים רבות, העיצוב של בעלי המקצוע, נהיה דומה ואף בנאלי.
יש האומרים שהכל תלוי במקום בו למד בעל המקצוע, יש הטוענים שהדבר תלוי במקום העבודה של המעצב וכיצד הדבר השפיע על עיצוב זהותו כמעצב אבל ההנחה האמתית הרווחת היא שעל מנת להיות בעל מקצוע טוב, בכדי להיות מעצב איכותי, אתה חייב לבדוק מה "חדש בשוק", לבדוק "מה יכול ללכת חזק בתחום העיצוב" ולהיות הראשון שמזהה את זה. בדיוק לשם כך תכירו את המילה האחרונה בתחום עיצוב  – סוככים ופרגולות ותנו לנו להיות ספציפיים יותר – פרגולות אלומיניום.

פרגולת אלומיניום

פרגולות אלומיניום – להוביל לשינוי עיצובי

עד כה התרגלנו לראות אנשים הבוחרים לעצב את ביתם עם פרגולות מעץ, האם הדבר מוצדק? לאו דווקא. האם הדבר שווה את הכסף? כנראה שממש לא. מדוע? מהסיבה הברורה: אולי פרגולות מעץ נראות יוקרתיות, מפוארות ומלאות אך בפועל, התחזוקה שלהן נוראית ויש לצבוע אותן לעיתים קרובות, הן נסדקות לאחר תקופה ויש סכנת התלקחות עמן במידה ומדובר על בית בו יש ילדים שובבים/אנשים שמעשנים. לצד בעיות התחזוקה של פרגולות מעץ, מחיר העץ ממשיך להתייקר ולהתייקר. פרגולות העשויות מאלומיניום מאפשרות לערוך בהם עיצובים הרבה יותר ייחודים מאשר פרגולות מעץ וליתר דיוק – ניתן לערוך בפרגולות אלומיניום כל עיצוב העולה על רוחו של הלקוח או המעצב, כמו למשל: עיצוב מודרני בצורת משולש, עיצוב קלאסי עם מראה של קשתות, הוספה של במבוק, הצללה ואם לא די בכך – הן מאפשרות ללקוחות ליהנות מתחזוקה קלה ולא פחות חשוב מכך המחירים הרבה יותר אטרקטיביים.
אם אתם רוצים להיות הדבר החם הבא בתחום העיצוב בארץ – תבחנו מקרוב את הלהיט הבא – פרגולות אלומיניום