פרגולות מתכת

התקנת פרגולות אלומיניום הפכה להיות פופולרית בחלוף השנים, בעיקר בזכות העמידות הגבוהה שלהם. בעבר היה נהוג להתקין פרגולות העשויות עץ, אך הם היו מחזיקים מעמד זמן קצר – ולכן יותר ויותר לקוחות החליטו לעבור לאופציה של פרגולות מתכת. אנו בחברת "סוככי תבל" מספקים מאות פרגולות העשויות מתכת, למגוון רחב של לקוחות אשר פזורים בכל חלקי הארץ. אם ברצונכם להתקין סוכך חשמלי בבית שלכם, אין זה אומר כי לא תוכלו לבחור שאותו סוכך יהיה עשוי מתכת – ולחבר אליו מנגנון חשמלי שיקל עליכם את כל הפעולות שעליכם לבצע באופן ידני.

סוכך חלון מתקפל

סוכך חלון בעל זרועות

פרגולוה מתכת – כל היתרונות שתוכלו למצוא בהם

אומנם פרגולות העשויות מתכת הפכו להיות בנאליות מאוד, ומרבית האנשים משתמשים בסוג זה של פרגולה – אך פרגולות מתכת מביאות איתם יתרונות רבים אשר בזכותם הם מבוקשים כל כך. ראשית פרגולות מן הסוג הזה קלות מאוד לניקוי, בדומה מאוד לפרגולות זכוכית – גם פרגולות העשויות מתכת ניתנות לניקוי ופירוק באופן פשוט יחסית כך תוכלו לשמר אותם לאורך זמן. בנוסף פרגולות מתכת לא זקוקות לתחזוקה שוטפת, ומספיק שתטפלו בהם לעתים רחוקות, כך שכל מי שאיננו בטוח כי יהיה לו זמן לטפל בסוככים חשמליים או כל סוג אחר של סוכך אשר דורש תפעול ותחזוקה שוטפת – מומלץ שיפנה אל האופציה של הפרגולות ממתכת.

סוככי חלון מעוצבים בצורה של קסטה

סוכך חלון קסטה

פרגולה מעוצבת ממתכת – לא חייב להתפשר על המראה

אנו בחברת "סוככי תבל" מציעים לכם מגוון רחב של פרגולות העשויות מתכת, אצלנו תוכלו למצוא סגנונות שונים ומגוונים – אשר יהפכו את הפרגולה הבנלית לבעלת סגנון וגוון מיוחד שישדרג אותה. פרגולות מתכת מעוצבות יכולות להתאים כמעט לכל חצר או מרפסת, ואנו נתאים אותה בדיוק למידות הדרושות לכם. אז למה אתם מחכים? אם אתם מחפשים פרגולה העשויה מתכת – אנו נשמח לעמוד לרשותכם ולהתאים לכם את הפרגולה המושלמת. פרגולות מתכת שאותם אנו מספקים ללקוחות הם חזקות במיוחד, ועמידות מפני תנאי כל מזגי האוויר – בנוסף נעזור לכם להתאים סוכך חלון או כל תוספת אחרת בה תהיו חפצים.