פרגולות מחיר

אנו בחברת "סוככי תבל" עוסקים בתחום של סוככים ופרגולות מעל כשלושים שנה ואנו דוגלים בשני דברים מרכזיים: איכות לצד הגינות. אנו מציעים את המוצרים האיכותיים ביותר בשוק לצד עיצובים מרהיבים ההופכים כל חלל בהם הם נמצאים לבעל מראה מפואר וכובש לצד מחירים המתאימים לכל כיס. המוצרים שלנו נחשבים כאיכותיים מכמה סיבות מרכזיות והן: ראשית כל, למערכת שלנו אין כל פלסטיקה. כלומר, הצירים מחוברים מאלומיניום ואנו מחזיקים אצלנו ברגים מנירוסטה הנחשבים איכותיים מאוד.

מעבר לכך, אנו יצרנו מסגרת חדישה וייחודית אך ורק לחברתנו סוככי תבל. מדובר על מסגרת פרופיל שנקראת U. היא נקראת כך בשל צורתה הדומה לאות U. מעבר לכך, אנו לא דוגלים על "למכור בכמויות ללקוחות" אלא להוציא מאצלנו לקוחות מרוצים, כאלו שירצו לחזור עוד פעם כך שחבריהם ויקיריהם יראו את המוצר שלנו הם התעניינו בו בעצמם. אנו הולכים על קו אסתטי כובש ובעל מראה ייחודי.

pargola

פרגולת מחיר – מהו ההבדל אצלנו לעומת המתחרים?

ברור לנו שאחד הדברים החשובים ביותר לכל לקוח (ובצדק) זה לקבל מוצר איכותי (עליו דיברנו בפסקה הקודמת) אך במחיר הוגן ומשתלם. אנו מציעים לקהל לקוחותינו מחירים המתאימים לכל כיס בין אם מדובר על פרגולת אלומיניום רגילה או על פרגולה למרפסת. אנו מציעים על מחיר של מינימום 600 ₪ עד כ 2000 ₪ מקסימום למטר של פרגולה. מעבר לכך, במחירנו אנו כוללים צביעה של הפרגולה במידה והגוון איננו תואם את החזון של הלקוח. אנו כאן על מנת לשרת את הלקוח בצורה הטובה ביותר ובדיוק בשל כך אנו נמצאים בתחום כשלושים שנה ומובילים אותו!