פרגולה תלויה

 

רגע לפני שנתחיל לעסוק בנושא לשמו כולנו התכנסנו כאן, בואו נברר ראשית כל, מהי בכלל פרגולה. אז מהי פרגולה? ובכן, לפרגולה מטרה מרכזית אחת והיא לשמש כסוכך מפני גשם או שמש. בדרך כלל אנשים משתמשים בהתקנת פרגולות אלומיניום בביתם (בגינה או במרפסת) ולעיתים גם בבתי עסק. אנו בסוככי תבל בונים פרגולות ברמה המקצועית הגבוהה ביותר והניסיון שלנו (כשלושים שנה בתחום) מעיד על יכולותינו לצד הוותק והניסיון שיש לנו.

התקנת פרגולה תלויה

אנו מבינים שאנשים מחפשים פתרונות הצללה ולכן אנו מציעים לקהל לקוחותינו ליהנות מאפשרות של סוככים על ידי פרגולות. כאשר מדובר באופן כללי על התקנת פרגולה הרי שהדבר חייב להיעשות על ידי בעל מקצוע ברמה הגבוה ביותר וכאשר מדובר על התקנת פרגולה תלויה – הרי שמקצועיותו חייבת להיות אפילו גבוה יותר ומדוע? ובכן, פרגולות תלויות רגישות יותר לרוחות, דבר שיכול להיות מסוכן מאוד במידה ובעל המקצוע איננו יודע מה הוא עושה.

אצלנו תוכלו למצוא צוות שיבדוק, ראשית כל, האם הקיר אליו תהיה מחוברת הפרגולה אכן יוכל לשאת את משקלה (הדבר ידרוש מהמנדס שלנו בדיקה מעמיקה בנושא). אנו מודעים לכך שפרגולה ללא עמודים היא בעלת מראה אלגנטי, יפה ויוצא דופן ועל אחת כמה וכמה כאשר אנו דוגלים בקווים אסתטיים לפרגולות שאנו משווקים, כך שכל אדם הרוכש מאיתנו פרגולה יכולה ליהנות לא רק מפתרונות הצללה חכמים אלא גם מעיצוב שמתאים לביתו.

פרגולות תלויות

המחירים שלנו

אם אתם מחפשים בניית פרגולה תלויה, דעו שאנו מתגאים לא רק במקצועיות שלנו וביכולתנו להבין את צרכי הלקוח אלא גם במחירים ההוגנים שאנו משווקים. אנו לוקחים כ- 600 ₪ עד 2000 ₪ למטר ולמערכות שלנו אין כל פלסטיקה. בצירים שלנו תמצאו אלומיניום לצד ברגים מנירוסטה. מעבר לכך, במידה והלקוח מעוניין לצבוע את הפרגולה שלו, אין כל צורך שהדבר יעלה לו עוד כסף – הכל כלול באותו המחיר. אנו נבצע צביעה לכל גוון שיבקש הלקוח ונאפשר לו ליהנות מאיכות לצד יופי, בדיוק כפי שרצה.