פרגולה למרפסת

מרגישים שאתם לא מנצלים ולא נהנים מהמרפסת שברשותכם? אל תתנו למזג האוויר להכתיב לכם את איכות החיים והנוחות. כיום בזכות פרגולה למרפסת תוכלו להבטיח לעצמכם שימוש מלא במרפסת הבית או לחילופין בגינה. אנו בחברת "סוככי תבל" מבטיחים לכם מחירים אטרקטיביים, שירות מקצועי ומוצרים ברמה גבוהה.

פרגולות למרפסת – למה הן משמשות?

פרגולות למרפסת נחשבות כהמצאה חדשנית הן מבחינה שימושית והן מבחינה עיצוב. הפרגולה במרפסת משמשת כסוכך. בזכות פרגולות מהסוג הנ"ל ניתן להשתמש במרפסת בכל ימות השנה ולא רק בתקופות מעבר שמזג האוויר מאפשר זאת. למשל: בחודשי הקיץ הלוהטים של מדינת ישראל קשה לשבת תחת השמש הקופחת וליהנות ממנוחה מהנה, בזכות פרגולה למרפסת המשמשת כסוכך ליושבים מתחתיה, ניתן להשתמש בפרגולה באופן קבוע. הדבר תקף, מן הסתם, גם בחודשי החורף כאשר אז ניתן להוסיף פרגולה שגם מתכווננת.

pargolalmerpasat

חברתנו עוסקות בתחום סוככים כשלושים שנה ובשל כך אנו מקצועיים בתחום. כשלקוח מגיע אלינו ומספר לנו שהוא מעוניין לבצע בנייה של פרגולות אלומיניום למרפסת אנו מתכננים היטב את הבנייה תוך כדי שאנו מתחשבים במספר פרמטרים עיקריים, כמו למשל: האם הסוכך שהלקוח צריך על פרגולה למרפסת או לגינה, ישמש אותו מפני הגשם או מפני השמש? הכל תלוי כמובן ברצונו של הלקוח. אנו מציעים מחיר אטרקטיבי העומד על כ- 600 ₪ – 2000 ₪ למטר. אנו יכולים להתאים כל פרגולה לכל סגנונות העיצוב בגינות או במרפסות של קהל לקוחותינו.

חשוב לנו לציין שאנו בחברת "סוככי תבל" לא ממליצים לאף לקוח לרכוש מאיתנו את חלקי הפרגולה ולנסות לבצע תהליך של "פרגולה בהרכבה עצמית" לא מכיוון שההרכבה עצמה יכולה להיראות מבחינה דקורטיבית פחות טובה ממה שאנו יכולים לבצע, אלא מכיוון שמדובר על סכנה ממשית לחיי הלקוח עצמו וחיי קרוביו.