סוככים חשמליים

הרצון שלנו להפוך את החיים היומיומיים שלנו לנוחים עד כמה שניתן הם לגיטימיים, עד לא מזמן היינו מעדיפים להשתמש באופציה של פרגולות ממתכת – אך כיום ניתן להשתמש באופציות הרבה יותר קלות ויעילות. אנו בחברת "סוככי תבל" נספק לכם את החלופה האידיאלית, סוככים חשמליים מהטובים ביותר בעולם – אשר יהפכו את הפעלת הסוכך שלכם לדבר הקל והפשוט ביותר. המגוון הרחב והמבחר העצום של הסוככים אותם אנו מציעים ללקוחות השונים שלנו, לא פוסח גם על סוככים חשמליים – אשר מוצעים לכם בגוונים, סגנונות וצבעים שונים על מנת שתעשו את הבחירה הטובה ביותר עבורכם.

סוככים חשמליים – השליטה עוברת לידיים שלכם

הגיע הזמן שאתם תהיו אלה אשר שולטים בכמות האור שתיכנס לגינה שלכם, סוככים חשמליים יאפשרו לכם להזיז את התריסים של הסוכך באופן ידני או חשמלי – וכך בעצם לשלוט בכמות של האור אשר נכנסת לחצר שלכם. חברת "סוככי תבל" מציעה לכם סוכך חשמלי באיכות הגבוהה ביותר בשוק, אשר עבר את כל הבדיקות המקיפות – ובעל תו אטימות אירופי אשר מוכיח כי היעילות איננה נפגעת גם בשימוש בסוכך מן הסוג הזה.  סוככים חשמליים ניתנים לתמרון באופן קל מאוד, כך שמבלי שיהיה עליכם להתאמץ יותר מידיי – תוכלו לאטום לגמרי את הפרגולה או לפתוח אותה במידה הדרושה.

סוכך קסטה חשמלי

סוכך חשמלי קסטה

סוכך חשמלי – לא חייבים להסתפק באופציה הסטנדרטית

חברת "סוככי תבל" מתמחה מזה 25 שנה בייבוא וייצור של פרגולות וסוככים מכל הסוגים, אנו מאמינים כי ככל שנציע לכם מוצרים שנראים טוב אך בנוסף שיהיו גם יעילים – כך נעמוד ברף הציפיות שלכם. למעט סוככים חשמליים אשר יכולים להפוך את הפעולות הרגילות של הפרגולה לקלות לביצוע – אנו מציעים לכם פרגולות זכוכית אשר מרשימות מאוד במראה החיצוני שלהן – ועושות את עבודת האיטום על הצד הטוב ביותר. לכן אתם לא חייבים להסתפק באופציות הרגילות על מנת ללכת על בטוח – גם סוככים חשמליים יביאו איתם את כל היתרונות של הפרגולה הרגילה, אך יוסיפו את היתרונות הייחודיים אשר קיימים אך ורק בהם. אנו ב"סוככי תבל" לא נשאיר לכם את הבחירה באופן עצמאי, ונדאג לצוות אליכם אנשי מקצוע אשר מתמחים בנושא של סוככים חשמליים – כך שהם יעזרו בהתאמה ובהתקנה של הפרגולה ויקלו עליכם את הדילמות.

הפעלה חשמלית והפעלה ידנית – במוצר אחד

אנו בחברת "סוככי תבל" מספקים לכם סוככים חשמליים אשר ניתנים להפעלה הן באופן חשמלי – אך הם מיועדים להפעלה גם באופן ידני לכאלה אשר מתקשים לתפעל אותם באופן חשמלי. כך שאם אתם רגילים לסוכך מתקפל – אין לכם מה לדאוג, אתם לא חייבים לשנות את דרך ההפעלה שלכם גם כאשר מדובר בסוכך אשר מופעל באופן חשמלי.