סוכך זרועות קסטה

1. סוכך זרועות קסטה coffre136 זהו סוכך רב עוצמה בסגנון מעוגל, מהמם ביופיו ומוקפד מתאפיין בחוזק חומרים ועיצוב של חברת mitjavila הצרפתית. הסוכך מיועד למרפסות שמש בינוניות וגדולות. שיפוע מקסימלי עד 30 מעלות , מידות מקסימליות 600X350

קישור למפרט הטכני של סוכך קסטה מדגם coffre136

2. סוכך זרועות קסטה coffre 135 זהו סוכך קסטה המתאים למרפסות שמש קטנות ובינוניות. הסוכך מרהיב ביופיו בקוויו העדינים. שלד הסוכך צבוע בשנהב RAL 1015 אולם ניתן לצבוע בכל צבע מבוקש. הסוכך בעל התנגדות חזקה לרוחות וכל חלקי הסוכך על חלד. מידות מקסימליות 600X300.הקסטה מגנה על הבד והזרועות בצורה מושלמת מפני גשם ולכלוך. לסוכך שתי זרועות. לכל זרוע שני קפיצים , כל חלקי הסוכך על חלד. הסוכך בעל התנגדות חזקה לרוחות מעבר. ניתן לקבל את הסוכך בכל גוון לפי RAL . כיסוי הסוכך בד דראלון 100% אקרילן של חברת RECASENS הספרדית. הבד חזק במיוחד בעל אורך חיים גבוהה והתנגדות לדהייה. עם סוכך זרועות מסוג זה ניתן לשלב מעבר למנוע רב העוצמה של חברת SOMFY גם מערכות בקרה כגון שלט רחוק לשליטה של סוכך אחד או מספר סוככים, חיישן רוח ששולט על עוצמת הרוח וסוגר את הסוכך ברוח חזקה וחיישן שמש ששולט על כמות הלוקסים (עוצמת האור) ובכך פותח וסוגר את הסוכך בהתאם.

קישור למפרט הטכני של סוכך קסטה מדגם coffre135

כיסוי בד דראלון 100% אקרילן של חברת RECASENS הספרדית. הבד חזק במיוחד עם אורך חיים גבוה והתנגדות לדהייה. בסוכך ניתן לשלב מנוע של חברת SOMFY  וגם מערכות בקרה כגון שלט רחוק , חיישן רוח וחיישן שמש.

סוכך זרועות קסטה

DSCF8027

 

 

למידע נוסף נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!