מרקיזה מתקפלת

מרקיזה מתקפלת היא מהסוככים המוכרים ביותר בישראל, בעיקר בזכות היכולת שלה לתת מענה מושלם לכל תנאי מזג האוויר – בין אם מדובר בעונת הקיץ או בעונת החורף. חשוב מאוד לבחור את הסוג האיכותי ביותר על מנת שהוא יספק לכם מענה לאורך זמן – ולא לתקופה מוגבלת בלבד. פרגולות זכוכית אומנם יכולות להיות משתלמות לאנשים בעלי גינה או מרפסת גדולה, אך מרקיזה מתקפלת יכולה לתת מענה לא פחות טוב – לאנשים עם מרפסת קטנה או בינונית אשר רוצים גם הם ליהנות מהצללה ואטימות בעל ימות השנה.

מרקיזה מתקפלת

פחות תחזוקה, יותר תועלת

אחת הבעיות הגדולות ביותר עם סוככים מכל הסוגים זה הצורך בתחזוק שלהם, אנו בחברת "סוככי תבל" מציעים לכם מרקיזה מתקפלת איכותית – אשר כמעט ולא תצטרכו לטפל בה. אך בסופו של דבר האפקטיביות נשארת זהה. כך שאם אתם מחפשים סוכך מתקפל שלא תצטרכו לטפל בו לעיתים תכופות – ההמלצה שלנו תהיה מרקיזה מתקפלת. אתם תהיו אלה אשר בוחרים האם להשתמש בסוכך או שאתם מעדיפים להשאיר אותו מקופל – וכך למנוע ממנו להישחק ולשמור אותו לאורך זמן. אנו בחברת "סוככי תבל" מציעים לכם פרגולות איכותיות מכל הסוגים, כאשר אנו מספקים מרקיזה מתקפלת כבר עשרות שנים – ועד כה סיפקנו פרגולות מן הסוג הזה לאלפי לקוחות בכל הארץ בין אם מדובר במרקיזה חשמלית או רגילה.

לשמור על היופי של המרפסת

בחירת הפרגולה נובעת בעיקר מהמראה החיצוני שלה, אצלנו בחברת "סוככי תבל" תוכלו למצוא סוככי מרקיזה איכותיים וברמת עיצוב גבוהה במיוחד. אנו נספק לכם מרקיזה מתקפלת אשר תהיה מצד אחד אפקטיבית, אך מצד שני תהיה בעיצוב ובסגנון שבו אתם רוצים שהיא תהיה. בין היתר נוכל להתאים לכם סוכך חלון אשר יהיה גם הוא בעיצוב שיש לכם במרפסת. אז למה אתם מחכים? צרו קשר עם אחד הנציגים שלנו, ותוכלו לקבל מוצר איכותי אשר העומד בכל הדרישות אותם הצבתם לעצמכם. אתם לא צריכים להתפשר, אצלנו תקבלו את המוצר האיכותי ביותר – תוך שמירה על איכות, אמינות ומחיר הוגן.

פרגולת עם יחידה קבועה ומרקיזה

מרקיזות

המרקיזה המתקפלת שרואים בכל קרן רחוב מיועדת לחלונות, ויטרינות ומרפסות קטנות להגנה מפני השמש והגשם. יתרונה בחוזק של שילדת האלומיניום, זהו סוכך שמתאים לכל עונות השנה.
מרקיזות עשויות מפרופיל אלומיניום בצבע לבן/קרם, מערכת צירים ופינות פלסטיק מ"אוקולון" בשילוב ברגי נרוסטה. הפתיחה נעשית ידנית בעזרת משיכה בחבל או חשמלית ע"י מנוע שמותקן בקיר בחלק הפנימי של המרקיזה.

כיסוי:

קיימים מספר סוגי כיסויים: שמשונית (P.V.C) אטומה במספר דוגמאות או בד דראלון אקרילן 100% במגוון רב של דוגמאות. הבדים אסטטים ואוורירים יותר. לעיתים כאשר המפתח גדול מידי מבצעים יחידה נוספת קבועה שאליה משתלבת היחידה המתקפלת וביחד הם מסוככים את כל המרפסת.

בזמן הגשם סוככי המרקיזה צריכים להיות פתוחים כך שהגשם יישפך בקידמת הסוכך ולא ישאר בין השלבים, דבר שיגרום לקריסתן.

ניתן לחבר לסוכך מנוע חשמלי וכן מערכת פיקוד.

בעת רוחות חזקות מאד, יש לקבע את המרקיזה למעקה או לחילופין לסגור אותה ולהרים את שיפולי הכיסוי מעל לשלבים (כך שהמים לא יתנקזו בין השלבים).

מרקיזה מתקפלת מרקיזה מתקפלת
מרקיזה + יחידה קבועה

למידע נוסף נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!