מרקיזה חשמלית

סוככי מרקיזה הפכו להיות נפוצים מאוד למרפסות ודירות פרטיות, אך הוספת מנגנון חשמלי הופכת את הפעלת הסוכך לפשוטה וקלה במיוחד. אנו בחברת "סוככי תבל" מציעים לכם סוכך מרקיזה חשמלית איכותי במיוחד, אשר שומר את כל היתרונות של סוכך מרקיזה רגיל, אך בתוספת של המנגנון החשמלי הוא מקל עליכם את התפעול של הסוכך. מרקיזה מתקפלת באופן ידני אומנם לא קשה במיוחד לתפעול, אך מרקיזה חשמלית בנויה בעיקר לאנשים מבוגרים או מוגבלים – אשר העלאת והורדת המרקיזה הרגילה באמצעות חוט או מנגנון ידני קשה עבורם. מרקיזה חשמלית אומנם יקרה מעט ממרקיזה רגילה, אך אלמנט הנוחות והתפעול הקל הוא זה אשר גורם למחיר להיות שונה.

מרקיזה חשמלית למרפסת שלכם

מרקיזה + יחידה קבועה + חשמלית

מרקיזה חשמלית – בחירת המנוע והמנגנון החשמלי

בחירה של סוכך חשמלי זה לא דבר פשוט, ומצריך מכם לקבל החלטות נכונות ושקולות. אנו בחברת "סוככי תבל" מציעים לכם מרקיזה חשמלית עם שילוב של מספר מנגנונים שונים – על פי הצרכים שלכם. ישנו את המנגנון הפשוט אשר מופעל על ידי הורדה או העלאה של מתג חשמלי, הליך זה של הפעלת מרקיזה חשמלית דומה מאוד להפעלת תריס חשמלי. אופציה נוספת היא התקנת מנוע אשר מופעל באמצעות שלט ידני – כך שתוכלו לתפעל את המרקיזה מבלי לזוז מהספה כלל. אופציה נוספת שדרכה ניתן להפעיל מרקיזה חשמלית היא על ידי מנוע רגיל שמגובה על ידי הפעלה ידנית, אופציה מושלמת לכאלה אשר אינם רוצים להשתמש תמיד במנגנון החשמלי. אם אתם מחפשים סוככים למרפסת – ולא יודעים באיזה אופציה לבחור – אנו נשמח לעזור לכם ולבצע ביחד איתכם את ההחלטות הטובות ביותר.

מרקיזה מתקפלת בעלת מנגנון חשמלי

מרקיזה מתפלת איכותית חשמלית

מרקיזה חשמלית – הבחירה הנכונה לכל סיטואציה

מצד אחד נדמה כי מרקיזה רגילה אמורה להספיק לכם במרבית המקרים, אך תזכרו כי באמצעות תוספת תשלום קטנה במיוחד – תוכלו לקבל מרקיזה חשמלית אשר תקל עליכם את הפעלתה באופן ניכר. שתי הסוגים הללו דומים מאוד ביתרונות שהם מביאים איתם, אך סוכך שמש למרפסת לעיתים יכול להיות קצת קשה לתפעול עבור חלק מן האנשים. לכן אם אתם רוצים להיות בטוחים שתוכלו לתפעל את הפרגולה בכל מצב – מרקיזה חשמלית צריכה להיות האופציה העדיפה עליכם. אנו בחברת "סוככי תבל" נבחר ביחד איתכם את סוג המרקיזה, ונחבר לה מנגנון חשמלי חזק במיוחד – שיתפעל אותה לאורך זמן רב ויביא לכם את כל היתרונות של המרקיזה הרגילה רק בתוספת של המנגנון החשמלי.

למידע נוסף נא להשאיר פרטים וניצור קשר בהקדם!